Co jak co, ale przyrodę Polska ma piękną. Postanowiono  promować ją przy okazji wyboru 7 światowych cudów natury. Oto seria billboardów, które pojawiły się z tej okazji:

 

Moim zdaniem, pomysł super. Piękne zdjęcia i subtelny sposób na pokazanie, że u nas też ładnie, a nawet ładniej. Co najważniejsze, bez nadętych, narodowych kompleksów. Aż cieplej człowiekowi na sercu, jak pośród seryjnych, wrzaskliwych koszmarków porozwieszanych gdzie się da zobaczy taki piękny krajobraz. Jedyną wadą, jaką tu widzę, jest możliwość dopatrzenia się sugestii, że na Mazurach nie ma nic oryginalnego, skoro trzeba je porównywać. Tylko, że promując niezbyt przecież znane za granicą Mazury, jakoś trzeba zacząć, znaleźć jakiś punkt odniesienia.

Jedna tylko rzecz szczerze mnie rozśmieszyła:

„Kandydat Wszystkich Polaków”…Czemu „wszystkich” napisane jest dużą literą? Czy to hasło ogólnie nie kojarzy się wam z „Papieżem Wszystkich Polaków” czy czymś takim?

W każdym razie, podoba się czy nie, trzeba głosować!  Sami widzicie, jak tu jest pięknie!

 

Reklamy

About freakreklamowy

Po prostu fascynatka marketingu, reklamy, ciekawych kampanii i szokujących rozwiązań. Całkowicie i absolutnie subiektywna.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s